Beyma 18P1200ND/N
Altavoz de 18" , 8 Ohm , 1200W AES
Logo Beyma Agotado
Descripción
  • Potencia AES : 1200 W AES
  • Sensibilidad: 98 dB @ 2.83V
  • Exclusive NCR membrane (Neck Coupling Reinforcement)
  • CONEX spider with die cast aluminum ring
  • 4” duo technology voice coil
  • Forced air convection circuit for low power compression
  • Extended controlled displacement: Xmax ± 9.5 mm.
  • Massive mechanical displacement capability: 52 mm